Odborné a poradenské služby
Lukáš Ruszó
Technické testovanie a analýzy
- Obec
- Nandraž
- Od roku
- 2024
- IČO
- 56 214 707
Lukáš Ruszó
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 049 61 Nandraž
- Na trhu od
- 12. apríla 2024
- IČO
- 56 214 707
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.20)
- Technické testovanie a analýzy
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Lukáš Ruszó
Lukáš Ruszó – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nandraž. Podniká od 12. apríla 2024.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly a prípravné práce k realizácii stavby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Lukáš Ruszó
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 56 214 707
- Dátum vzniku
- 12. apríla 2024
- Miesto podnikania
- 049 61 Nandraž
- Živnostenský register
- Okresný úrad Rimavská Sobota, vložka č. 650-24376
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.20)
- Technické testovanie a analýzy
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Lukáš Ruszó zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
-
Prípravné práce k realizácii stavby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Lukáš Ruszó?
Miesto podnikania je v obci 049 61 Nandraž.
Čím sa Lukáš Ruszó zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Lukáš Ruszó?
IČO je 56 214 707.
Odkedy podniká Lukáš Ruszó?
Podnikanie začalo 12. apríla 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.